Pogoda w Czarnej Wodzie

O nas

Spływy kajakowe to nasze hobby i sposób na spędzenie wolnego czasu. Od wielu lat pływamy po rzece Wdzie. Zaowocowało to sporym doświadczeniem i wiedzą na temat spływów, sprzętu i bezpieczeństwa. Nie jesteśmy więc typową wypożyczalnią sprzętu wodnego. Spływy kajakowe to nasza pasja i sposób na życie.

Nasza przystań kajakowa znajduje się nad samym brzegiem Wdy, więc mamy bezpośredni dostęp do rzeki, co jest ogromnym plusem. Dokoła są głównie drzewa i łąki przez, które przedziera się Wda zwana również Czarną Wodą. Łatwy dojazd i recepcja, którą wyraźnie widać z daleka sprawią, że każdy odnajdzie nas bez najmniejszego problemu.

Serdecznie zapraszamy do naszej przystani kajakowej, aby przekonać się że można naprawdę miło spędzić z nami czas lub po prostu odpocząć od codziennej gonitwy, jaką serwuje nam życie.

Dawid z Rodziną i przyjaciółmi.

Dojazd

Zjechać z drogi krajowej 22 w Czarnej Wodzie na ulicę długą i kierować się prosto. Około 1,2 km dalej skręcić w prawo na ulicę krętą (droga gruntowa) 450m drogą krętą i jesteś na miejscu. Po prawej stronie znajduje się nasza przystań.

Kontakt